osvětlení Sigma POWERLED BLACK PRO

Kód: 3023
Značka: Sigma sport
3 460 Kč
obvykle do týdne

SIGMA SPORT Powerled Black Pro Set sada předního světla, akumulátoru Iion a nabíječky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto světlem nesjedete s cesty. Vysoce výkonná LED dioda dává spolu se speciální optikou výkon 90 luxů. Široký úhel svícení. Aluminiové tělo je zárukou dlouhé životnosti. Je připraveno na použití s akumulátorem Iion (s aku Nipack není kompatibilní), který není standardní součástí světla (druhé foto je tedy ilustrační). Máte-li tento akumulátor lze vyjmout prostřední část světla určenou pro baterie AA a světlo tak změnšit o 40%. Akumulátor založený na lithium-iontové technologii. Váží pouze 140g. Aku lze namontovat např. na rám, je lehce odnímatelný díky Twist-Lock systému, používanému např. cyklocomputery od téhož výrobce. Pro použití se světly Sigma Powerled Black a Karma.

Přední světlo Powerled Black:

Zdroj světla: 1x vysokovýkonná LED

Svítivost: až 90 luxů

Dosvit: 80m

Úhel osvícení: 18°

Režimy: 3 (vysoký, standardní a úsporný)

Baterie: 4xAA nebo akumulátor Iion

Výdrž: 11 hodin při úsporném režimu, 5,5 hodin při standardním a 3,5 hodiny při vysokém výkonu (vše při použití akumulátoru Iion)

Vodovzdornost: ano

Další vlastnosti: - montáž bez nářadí - univerzální držák na řídítka (22-32mm) - držák na řídítka je vodorovně polohovatelný - hliníkové pouzdro - indikátor stavu baterií - odnímatelná přihrádka na baterie (při použití aku Iion) Akumlátor Iion: - téměř žádné samovybíjení - necitlivá vůči teplotě - montáž bez nářadí - vodotěsnost - neklouzavý, pogumovaný kryt - včetně velcro pásu a příchytky kabelu - automatická rychlonabíječka s kontrolní indikací nabíjení a ochranou proti přebíjení - automatické rozpoznání nabití akumulátoru - díky přepínacímu režimu napájení je aku použitelný na celém světě (100-240 V AC, 50-60 Hz)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: